Njemačka kao supersila, Crna Gora za 42 minuta postigla 10 golova i izgubila u Ulmu!

0

Ekipa Bojane Popović nakon meča sa Paragvajem odigrala je još jednu utakmicu ispod svakog nivoa u napadu.

Nije Njemačka rukometna sila, nije član one najkvalitetnije grupe svijeta, ali je protiv Crne Gore izgledala kao olimpijski prvak i sa dvije lake pobjede čekirala vizu za Pariz.

Od samog starta Njemice su dominirale, Crna Gora je za 20 minuta rukometa postigla tek tri gola, pa je poraz od četiri razlike (28:24) i dobar, s obzirom kako je izgledao naš tim.

Ekipa Bojane Popović nakon meča sa Paragvajem odigrala je još jednu utakmicu ispod svakog nivoa u napadu, pa nije pomoglo ni odlično izdanje Armelle Attingre u prvom poluvremenu (osam odbrana).

Njemačka je nakon 30 minuta igre vodila 11:7, a onda furioznim startom drugog dijela i serijom 4:0 povela 15:7 i riješila meč.

Bilo je i 20:10 u 42. minutu, do kraja je samo odrađen posao.

Uprkos porazu, Brnović i drugarice su i dalje u igri za Pariz, a odluka će pasti sjutra, kada će od 16 sati protiv Slovenije Dragana Adžića Lavice igrati za Olimpijske igre.

A za taj uspjeh biće potrebno da urade gotovo sve suprotno od onoga što su pokazale u prva dva meča u Ulmu.