Sutjeska poražena od Mladosti, u play-offu protiv domaćina finalnog turnira

Košarkaši Sutjeske upotpunili su sivilo crnogorskih timova u posljednjem kolu ligaškog dijela ABA 2 lige.
Nikšićani su izgubili sinoć od Mladosti i sa osmog mjesta će igrati u play-offu, koji se održava u Sjevernoj Makedoniji. Njihov protivnik biće tako prvoplasirana ekipa lige, domaći MZT.
Sutjeska je u duelu za bolju poziciju na tabeli izgubila od Mladosti 88:80, a odličan meč odigrao je Radosav Spasojević, koji je postigao 23 poena.
Lovćen i Podgorica takođe su izgubili, ali oni nijesu imali šansu da se nađu u TOP 8 i osiguraju play-off.
Finalni turnir igra se od 13. aprila u Skoplju, na jednu dobijenu utakmicu.
foto: ABA 2
Share the post "Sutjeska poražena od Mladosti, u play-offu protiv domaćina finalnog turnira"
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.