Telekom 1. CFL 20. kolo: Sutjeska i Budućnost slavili, Iskra ubjedljiva, težak poraz Dečića

Utakmicama 20. kola nakon zimske pauze nastavlja se takmičenje u Telekom 1. CFL.

U terminu od 13 časova Jezero i Dečić odigrali su sjajan meč sa šest golova, a slavili su Plavljani 4:2.

Iskra je sa 0:3 lako pobijedila Rudar u Pljevljima.

U 15 časova utakmice su igrali lider Sutjeska koja je gostovala Zeti i Podgorica i Petrovac.

Sutjeska je golom Matanovića u 82. minutu osigurala tri boda protiv “fenjeraša” koji za 90 minuta nijednom nije šutirao u okvir gola Giljena.

Spektakl je viđen i u meču Podgorice i Petrovca, a viđena su četiri gola u 25 minuta. Strijelac za tim sa DG Arene bio je Adrović u 11. minutu i sa penala u 25. minutu.

Za Petrovac, dva gola postigao je Jovan Vujović, koji je tokom januarskog prelaznog roka stigao u tim sa primorja.

U posljednjem meču kola Budućnost je na svom stadionu pobijedila Mornar 2:1.

Domaći su poveli u 57. minutu golom Raspopovića, samo pet minuta kasnije izjednačio je Vujačić sa bijele tačke nakon penala koji je skrivio Ražnatović.

Upravo je mladi bek Budućnosti donio svom timu trijumf, pošto je u 93. minutu pogodio za trijumf i ostanak u trci sa liderom Sutjeskom.