Petar Mijović odustao od klupe Zadra, Anzulović novi trener hrvatskog abaligaša
Hrvatski mediji prije nekoliko dana najavili su dolazak Petra Mijovića na klupu Zadra.
Do toga ipak nije došlo, pa će abaligaša voditi Vladimir Anzulović, nekadašnji trener Krke i bivši igrač Zadra.

Mijović je imao dogovor sa Zadrom, ali je zbog privatnih razloga morao da odustane od preuzimanja klupe hrvatskog tima.
Podsjetimo, nekadašnji trener Budućnost Volija nedavno je napustio klupu Slaska.
Share the post "Petar Mijović odustao od klupe Zadra, Anzulović novi trener hrvatskog abaligaša"
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.
