Skandal Mladosti i Dečića, Budućnost ponovo poražena (VIDEO)

0

Prenos utakmice bio je na RTCG-u, pa je brzo postao viralan na društvenim mrežama, gdje se govori o jasnoj namještaljki.

foto: FSCG

Fudbaleri Mladosti i Dečića obilježili su 22. kolo Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige.

Ne po dobrom fudbalu nažalost, već po prvom golu na meču koji je viđen u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Tada su se Tuzani prošetali do srca šesnaesterca, a pri šutu Bojana Matića igrač Mladosti Zvonko Ceklić je poskočio i sklonio se od lopte koja je završila u mreži.

Prenos utakmice bio je na RTCG-u, pa je brzo postao viralan na društvenim mrežama, gdje se govori o jasnoj namještaljki.

Dečić je inače u finišu meča postigao dva gola za dva minuta i sa 0:3 slavio.

A Budućnost ne zna za trijumf u proljećnjem dijelu šampiona, pa su Tuzani lideri. Jezero je osvojilo sva tri boda pod Goricom, a strijelac jedinog gola bio je Petar Pavlićević u 68. minutu.

Sutjeska je pobijedila Jedinstvo na gostovanju golom Anta Babića, remizirali su Mladost i Arsenal (0:0), te Petrovac i Rudar. Domaćin je poveo preko Zvrka, izjednačio je Aleksa Golubović golom u 71. minutu.

Standings provided by Sofascore

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *