Miloš Ćulafić završio reprezentativnu karijeru

0
milos culafic

Jedan od najboljih crnogorskih odbojkaša 21. vijeka Miloš Ćulafić završio je reprezentativnu karijeru, piše Pobjeda.

Ćulafić je o svojoj odluci obavijestio čelnike Odbojkaškog saveza Crne Gore (OSCG) i selektora Joška Milenkoskog.

Pobjeda piše da je razlog za povlačenje iz nacionalnog tima želja da više vremena posveti porodici i klupskoj karijeri, te otvori vrata tima za neke mlađe igrače.

Crna Gora je tako doživjela žestok udarac, pošto se ranije povrijedio kapiten Vojin Ćaćić, koji neće biti dio tima u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Ćulafić, koji ima 35 godina, bio je dio reprezentacije od obnavljanja nezavisnosti.

foto: OSCG

Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *