Giljen u 90+3 dobio bod Sutjesci!

Fudbaleri Sutjeske i Budućnosti odigrali su neriješeno 2:2 u crnogorskom derbiju. Utakmicu je obilježio Vladan Giljen, koji je postigao gol u 93. minutu!

Sutjeska je povela u sedmom minutu golom Bubanje nakon loše reakcije Dragojevića.

Izjednačio je devet minuta kasnije Raičković sa penala, njegov treći gol u sezoni sa penala, sva tri u mreži Vladana giljena.

Budućnost je povela u 69. minutu golom Viktora Đukanovića nakon lijepe akcije “plavih”.

Činili se da će Budućnost smanjiti zaostatak za Nikšićanima na deset bodova, ali je slobodnjak Kneževića u gol pretvorio Vladan Giljen.

Golman Sutjeske pridružio se napadu u 93. minutu, gađao glavom, a onda iz popravnog savladao kolegu na golu Budućnosti.

Sutjeska sada ima ima 13 bodova prednosti uz utakmicu više.

Preostali mečevi današnjeg programa završeni su remijima. Golova nije bilo u duelima Petrovca i Dečića, odnosno Zete i Jezera, dok su Mornar i Iskra u Baru remizirali rezultatom 1:1.

Aleksandar Vujačić doveo je domaćina u vođstvo u četvrtom minutu, da bi konačan rezultat postavio Balša Sekulić petnaestak minuta prije kraja utakmice.