Trey Lewis odlazi: Hvala Mornaru i ljudima u Crnoj Gori
Trey Lewis završio je svoju epizodu u Mornaru.
Bek Barana koji je za tim u ABA ligi odigrao deset mečeva i ubacao 9.2 poena po meču morao je da se vrati u Ameriku zbog porodičnih obaveza, saopštio je crnogorski viceprvak.
“Žao mi je što se moja sezona neplanirano završila zbog porodičnih obaveza. Hvala cijeloj ABA ligi i Mornaru na prilici da igram u ovom klubu i profesionalizmu. Hvala i ljudima u Crnoj Gori koji su učinili da se ja i porodica osjećamo lijepo ovdje. Nastaviću da podržavam moje prijatelje i momke iz ekipe i nadam se da ćete završiti sezonu jako”, kazao je u svojoj poruci na društvenim mrežama Lewis.
foto: ABA League Cedevita Olimpija -Mornar
Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.