Obavljen žrijeb polufinala Kupa za rukometaše i rukometašice
U prostorijama Rukometnog saveza Crne Gore u srijedu je održan žrijeb polufinalnih parova Kupa Crne Gore za rukometaše i rukometašice.
U polufinalu završnog turnira Kupa Crne Gore za rukometaše igraće Komovi – Partizan 1949 i Budućnost Podgorica – Lovćen.
[wp_ad_camp_1]
Polufinalni dueli na programu su 20. maja, a finale je dan kasnije. Trofej brani ekipa Komova.
Obavljen je i žrijeb parova ženskog Kupa – sastaće se Levalea 2010 – Rudar i Feniks – Devetka.
Direktan plasman u finale izborila je Budućnost, koja je branilac trofeja.
[wp_ad_camp_3]
Polufinale u ženskoj konkurenciji na programu je 25 i 26. marta.
Finale se igra 21. maja.
[wp_ad_camp_2]
Konkurs za organizaciju finalnog turnira za muškarce i žene biće naknadno objavljen.
Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.