Laziov heroj Marušić: Svi dišemo kao jedan, bićemo do kraja konkurenti za titulu!
Lazio je nastavio trku za Scudetto. Rimljani su na gostovanju Genoi slavili sa 2:3, a jedan od najzaslužnijih za takav rezultat je crnogorski reprezentativac Adam Marušić.
Naš bočni igračč doveo je svoj tim u vođstvo od 1:0 golom u drugom minutu kada je izdržao duel sa dva igrača domaćih, a onda snažno pogodio mrežu domaćih.
Le but de la Lazio d’Inzaghi ! Adam Marusic (auteur d’une très bonne saison) à la finition 🔥
https://t.co/M0qRI8ln6R— PAD FOOT (@pad_foot9) February 23, 2020
“Znali smo da će biti teško, nijesmo odigrali na nivou na kojem možemo, ali je najvažnije da smo pobijedili. Osjećam se dobro, fizički i mentalno”, kazao je Marušić.
Lazio igra sjajno, i prvi je pratilac Juventusu.
[wp_ad_camp_1]
“Lazio je velika porodica. Atmosfera u timu je sjajna. Svi dišemo kao jedan, podržavamo jedni druge, nije važno ko igra, a ko ne igra. Svi smo spremni, svi radimo za ekipu. Imamo sada i samopouzdanje, kao i veliki motiv. Vjerujem da ćemo nastaviti sa dobrim partijama i da ćemo do kraja sezone biti konkurentni za osvajanje titule”, zaključio je Marušić.
foto: Lazio, Marco Rosi / Fotonotizia
Share the post "Laziov heroj Marušić: Svi dišemo kao jedan, bićemo do kraja konkurenti za titulu!"
Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.