Zarubica za preokret Budućnosti, Kom slavio u sjajnom meču protiv Petrovca

fscg

Fudbaleri Budućnosti savladali su Podgoricu nakon preokreta. Sjajan meč odigrali su Kom i Petrovac, Grbalj je pobijedio Rudar, dok je meč Iskra – OFK Titograd završen bez golova.

Budućnost je gubila od Podgorice golom Kordića, ali su izabranici Branka Brnovića preokrenuli u posljednjih 20. minuta. Prvo je kapiten Milić pogodio u 73. minutu, a onda je Dejan Zarubica sa dva gola donio pobjedu plavo-bijelim.

Kom je protiv Petrovca poveo golom Gardaševića, Kalezić je preokrenuo na 1:2, ali su Podgoričani sa dva gola Vujovića, oba iz penala, stigli do pobjede.

Grbalj je u Pljevljima savladao Rudar sa 1:3, dok je meč OFK Titograda i Iskre završen bez golova.

Mečevi su inače igrani po velikim vrućinama i pravo je čudo da su uopšte i odigrani u zaista ekstremnim usloviam.

Budućnost je lider tabele, jer je jedina ekipa koja je u dva kola ubilježila dvije pobjede.