McKinley Wright pokazao natečeni zglob nakon finala: Plan za ovo ljeto – ojačati zglobove (FOTO)

0

McKinley Wright povrijedio zglob i napustio finale ABA lige poslije 90 sekundi. MVP sezone izvjesno napušta Budućnost, slijedi selidba u Evroligu.

mckinley wright partizan buducnost (1)

foto: Dragana Stjepanović, ABA liga

Budućnost je porazom od Partizana u četvrtoj utakmici finalne serije ABA lige (3:1) završila sezonu, a jedan od ključnih trenutaka desio se već u prvim sekundama meča u Beogradu.

McKinley Wright, MVP ligaškog dijela sezone, napustio je parket nakon samo 90 sekundi igre zbog povrede zgloba. Američki plejmejker je pokušavao da igra uprkos očiglednim problemima kroz čitavu seriju, ali finale je završio ranije – i to vidno frustriran.

Nakon utakmice objavio je fotografiju svog ozbiljno otečenog zgloba uz poruku: „plan za ovo ljeto: ojačati zglobove”.

Očekuje se da Wright ovog ljeta napusti Budućnost, jer su stigle ponude iz Evrolige za najboljeg igrača regularnog dijela ABA sezone.

Klub iz Podgorice će tako najvjerovatnije morati da traži novo rješenje na poziciji plejmejkera.

Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *