Decenija u Madridu: Stevan Savić produžio ugovor sa Atleticom!

0

On je u ovaj tim stigao 2015. godine i odigrao gotovo 300 utakmica.

stefan savic slavlje crna gora fudbal reprezentacija 2022

foto: FSCG

Stefan Savić produžio je ugovor sa Atletico Madridom za koji će igrati do ljeta 2025. godine.

On je u ovaj tim stigao 2015. godine i odigrao gotovo 300 utakmica.

Tokom januara se govorilo o selidbi u Tursku, Saudijsku Arabiju, ali je bivši igrač Manchester Cityja i Fiorentine odlučio da ostane u klubu u kojem je postao legenda.

Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *