Vasilije Adžić junak derbija – golčinom srušio Inter u 91. minutu! (VIDEO)

0

Vasilije Adžić upisao prve minute za Juventus u novoj sezoni i postao junak derbija – golčinom sa 30 metara u 91. minutu srušio Inter za pobjedu 4:3.

adzic

Na “Derby d’Italia” viđen je spektakl – Juventus i Inter odigrali su jedan od najuzbudljivijih mečeva sezone, a junak večeri bio je crnogorski biser Vasilije Adžić.

Mladi vezista je ušao u igru u 73. minutu umjesto kapitena Manuela Locatellija, kada je rezultat bio 2:2. Samo njegovo pojavljivanje u ovako važnom duelu bio je znak povjerenja Igora Tudora o čemu su pisali mediji u Italiji i Crnoj Gori, ali ono što je uslijedilo nadmašilo je sva očekivanja.

Inter i Juventus su do kraja nastavili otvorenu igru – najprije je padala kiša prilika, zatim i golova, pa se u finišu ušlo sa 3:3 na semaforu. A onda je u 91. minutu teren eksplodirao.

Adžić je povukao loptu na nekih 30 metara od gola i bez razmišljanja opalio – šut je bio toliko precizan i snažan da Yann Sommer nije imao nikakve šanse.

Time je 19-godišnji Crnogorac postigao svoj prvi gol za Juve, i to u najvećem italijanskom derbiju, za pobjedu!

Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *