Budućnost poražena na startu – Fudbalski savez Crne Gore
Fudbalerke Budućnosti poražene su u polufinalu kvalifikacionog turnira za UEFA Ligu šampiona.
Fudbalerke Budućnosti poražene su u polufinalu kvalifikacionog turnira za UEFA Ligu šampiona.
Bolji od Podgoričanki bio je domaćin turnira, Spartak iz Mujave, koji je slavio sa 3:0. Slovački tim poveo je preko Andree Bogorove u 37. minutu, da bi početkom drugog poluvremena Spartak udvostrupio prednost zahvaljujući Suzani Narožnoj. Konačan rezultat postavila je Katarina Vredikova u 73. minutu.
Ovim porazom Budućnost je eliminisana iz kvalifikacija, ali će u nedjelju 3. avgusta, u duelu protiv moldavskog Ananija za treće mjesto na turniru, imati priliku da dođe do prve pobjede na međunarodnoj sceni.
Izvor: fscg.me
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.


