Finska slavila u Podgorici, U21 reprezentacija se oprostila od borbe za Evropsko prvenstvo

0

I drugi meč u Podgorici u martovskom prozoru završen je bez uspjeha. Nakon blijedih 0:0 sa Jermenijom (koja nakon osam odigranih kola ima gol razliku 1-17), tim Nikole Rakojevića izgubio je od Finske 1:2

Iako je tek polovina kvalifikacija, mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore gotovo je eliminisana iz borbe za plasman na šampionat Evrope.

Gosti su poveli u 32. minutu preko Koskija, izjednačio je Viktor Đukanović na vrijeme, u 58. minutu.

Probudila se nada da bi Crna Gora, kojoj je ovo peti meč u grupi, mogla da preokrene i ostane u igri, ali nije ozbiljnije ugrožen gol golmana Bergstroma.

Na kraju, Terho koristi grešku našeg tima i pogađa za 1:2 i treći poraz Crne Gore.

Mladi Sokoli tako su na četiri boda iz pet mečeva. Uz meč više, Rumunija je na 13, Švajcarska koja je takođe odigrala pet utakmica ima 11 bodova.

Na EURO direktno idu prvoplasirani, te najbolje drugoplasirane ekipe.