Budućnost jesenji prvak Meridianbet 1. CFL

Podgorički tim na pauzu ide sa dva boda više od Dečića i čak deset više od trećeplasiranog Jezera.

Fudbaleri Budućnosti jesenji su prvaci Crne Gore.

Ekipa Mladena Milinkovića trijumfovala je danas protiv Mladosti u Donjoj Gorici sa 1:3.

Domaćina je u vođstvo doveo Došljak sjajnim golom u petom minutu, ali su do kraja poluvremena Vasilije Adžić i Miloš Brnović preokrenuli.

Meč je riješio Balša Sekulić golom u sudijskoj nadoknadi.

Fudbaleri Dečića savladali su u subotu Jedinstvo Franca rezultatom 3:1.

Patrik Nonato u 23, Oliver Šarkić iz jedanaesterca u 52. i Kristijan Vuljaj u 63. minutu postigli su golove za Tuzane, dok je na drugoj strani precizan bio Žarko Korać, malo po povratku sa odmora između poluvremena.

Važnu pobjedu u borbi za opstanak upisao je Rudar protiv Arsenala – 2:0. Oba gola za tim iz Pljevalja postigao je Bismark Appiah, u 37. i drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Komšijski okršaj između Petrovca i Mornara završen je bez golova, kao i duel Jezera i Sutjeske.

Nastavak sezone planiran je za 17. februar, dok će se mečevi posljednjeg, 36. kola odigrati 19. maja.