Novi poraz na strani: Budućnost izgubila u Ulmu

Košarkaši Budućnost Volija doživjeli su poraz u sedmom kolu Evrokupa. Plavi su večeras izgubili od Ulma rezultatom 84:67.

Tim koji je vodio Vladimir Todorović ponovo su koštali padovi u igri, ovog puta u trećoj i četvrtoj četvrtini. Naš tim tako je doživio peti poraz u evropskom takmičenju, kojim je dodatno smanjio šanse da, ne samo uzmu neko od prva dva mjesta što je bio cilj uoči sezone, već i da imaju prednost barem na startu nokaut mečeva.

U prvih 20 minuta košarke viđena je egal utakmica sa nekoliko smjena u vođstvu, nakon čega se desio ponovo pad u igri podgoričkog tima.

Plavi su u trećoj četvrtini za šesti po minuta igre ubacili tek dva poena, ukupno 11 u četvrtini, pa je njemački prvak stekao dvocifrenu prednost i na startu posljednjeg perioda vodio 61:50.

Prišao je crnogorski tim na 61:57, ali je Ulm odgovorio i za šest minuta napravio seriju 14:0.

Najefikasniji u redovima Budućnosti bio je Makoundou sa 17 poena i sedam skokova. Paul je ubacio 14.

1 komentara na “Novi poraz na strani: Budućnost izgubila u Ulmu

1. tim je vodio vladimir todorović a ne jovanović.sedam stranaca je u budućnosti.ovo je sramota kako igra budućnost ove sezone ili bolje rečeno ovo je limit ovog tima i ovih igrača ali je problem u nerealnim očekivanjima od ovog tima.da budu u prva dva tima u grupi.ko je taj stručnjak koji je analizirao ostale timove iz grupe i procijenio da je ovoj budućnosti mjesto u prva dva tima.i bivši trener se čudi što navijači navijaju za neke druge timove u podgorici.iskreno kada se sve kockice poslože jasno je da je teško navijati za ovaj roster,kažem roster a ne za budućnost.promjene na svim nivoima,pod hitno.