Košarkašice ubjedljive protiv Švajcarske za 2/2
Izabranice Jelene Škerović su u Igalu savladale Švajcarsku.

foto: FIBA
Košarkašice Crne Gore upisale su i drugu pobjedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2025. godine.
Izabranice Jelene Škerović su u Igalu savladale Švajcarsku rezultatom 85:61.
Ranije danas u istoj grupi Luksemburg je pobijedio Bosnu i Hercegovinu.
Duel Crne Gore i Švajcarske riješen je u drugoj četvrtini, koju je naša selekcija dobila 28:12 i na odmor otišla sa +17.
Prednost je u nastavku samo rasla, pa je upisan i drugi trijumf u dva meča. Najefikasnija večeras bila je Radonjić sa 13 poena. Mujović i Vučetić su ubacile po 11, 10 je dodala Bigović.
Nastavak kvalifikacija je naredne godine.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.