Mlada reprezentacija poražena u Lozani

Naša U21 selekcija izgubila je sa 4:2 od Švajcarske u Lozani.

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore doživjela je poraz u drugom meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Domaći su dominirali od starta meča. Imali su loptu u nogama i sa nekoliko centaršuteva ugrozili gol Ivezića.

Poveli su u 22. minutu. Riderer je izveo slobodni udarac, u zidu su se odvojili Nikola Janjić i Arnel Kujović, pa je Ivezić bio nemoćan.

Samo dva minuta kasnije novi gol. Centrirao je Surdez, a Villiger pogodio za 2:0.

Brzo je stigao odgovor. Janjić je sjajno asistirao Adžiću, a veznista Budućnosti kroz noge golmanu poslao loptu u mrežu.

Nažalost, već u sljedećem napadu pogodio je Matoshi, koji je poslije odbitka neometan šutirao sa šesnaesterca nakon akcije Švajcarske.

Meč je definitivno riješio Rieder u 58. minutu kada je pogodio za 4:1.

Do kraja meča rezervista Perović uspio je da smanji rezultat. Asistirao mu je Emin Kujović, a igrač Petrovca preciznim udarcem matirao Loretza.

Mogao je naš tim i do trećeg gola uz nekolike šanse u finišu, poništen je i gol zbog ofsajda.

Izabranici Nikole Rakojevića u prvom kolu su pobijedili Jeremniju na gostovanju, a u utorak ih čeka novi duel. Gostovaće selekciji Albanije.