Zvanično: Fletcher Magee u Budućnosti!
Prije njega redove plavih pojačali su Andrija Slavković i Andrija Grbović.

foto: SC Derby, Filip Roganović
Fletcher Magee i zvanično je novi igrač Budućnost Volija.
Momak iz Orlanda, koji je već tri godine stanovnik Podgorice, stiže iz SC Derbyja.
Prethodne sezone u ABA ligi je postizao 13.8 poena uz šut za tri poena od 42.2%.
Sa 146 ubačenih trojki u prethodne dvije sezone najbolji je šuter u regionalnoj ligi i prepoznat kao igrač koji postiže najteže šuteve preko ruke i van balansa.
Prije njega redove plavih pojačali su Andrija Slavković i Andrija Grbović.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.