Jovanović: U dobrom smo momentu, možemo da se radujemo u Ulmu (VIDEO)
“Mislim da smo u dobrom momentu i da jednim dobrim odnosom i fokusom, čvrstom odbranom, možemo da se radujemo”, smatra Jovanović.
foto: Filip Roganović, KK Budućnost Voli
Budućnost može da slavi u Ulmu, smatra trener Podgoričana Vladimir Jovanović.
On je u najavi sjutrašnje osmine finala Evrokupa kazao da bi pravim pristupom crnogorski šampion mogao da se raduje u Njemačkoj.
“Najvažnija utakmica ovog dijela sezone. Ulm igra jako dobro, klasična su ekipa koja igra na veliki broj posjeda i jako brzo. Šutiraju za tri poena, imaju igrače koji kreiraju za sebe, ali i druge. Dakle, radi se o napadačkoj ekipi”.
“Mislim da smo u dobrom momentu i da jednim dobrim odnosom i fokusom, čvrstom odbranom, možemo da se radujemo”, smatra Jovanović.
Kompletna izjava trenera Budućnosti.
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.



