Lončar osjetio Mađarsku, “crnogorski” Debreceni ubjedljiv
Stefan Lončar debitovao za Debreceni u zvaničnim mečevima, tim sa tri crnogorska fudbalera upisao sigurnu pobjedu.

foto: Debreceni
Nastavila se mađarska OTP Bank liga, a tim sa tri crnogorska fudbalera ostvario je ubjedljiv trijumf.
Debreceni je na svom terenu savladao Zalaegeszegi sa 3:0 i prešao ih na tabeli, pa sada drži peto mjesto sa bodom više od današnjeg protivnika.
Ekipa za koju nastupaju Meldin Drešković, Dušan Lagator i od skora Stefan Lončar skupila je 23 boda i nalazi se tri mjesta iza Kecskemetija, koji drži poziciju koja vodi u evropska takmičenja. Doduše, Kecskemeti ima i meč manje.
Za Debreceni su cijeli meč odigrali Drešković i Lagator, te sačuvali mrežu svog tima kao štoperski par.
Debi u zvaničnim mečevima imao je Stefan Lončar, koji je ušao u 73. minutu.
On je u januaru potpisao za mađarski tim, nakon što je kao kapiten predvodio Novi Pazar čak i do liderske pozicije u Super ligi Srbije.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.