Miloš Vujović u EHF idealnom timu kvalifikacija
Krilo crnogorske reprezentacije Miloš Vujović našao se u timu kola prvog prozora kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine.
Vujović je u dva meča protiv Kosova i Bosne i Hercegovine postigao 16 golova, pa se našao u idealnom timu, uz Gollu iz Njemačke, Moryta iz Poljske, Slovenca Vlaha, Grka Toskasa, Šveđanina Gottfridssona i golmana Švajcarske Nikole Portera.
Najbolji defanzivac u prva dva meča je Danac Simon Hald Jensen.
Vujović, član Fuchse Berlina, našao se i u idealnom timu Evropskog prvenstva koje je održano ove godine u Mađarskoj.
foto: Filip Filipović, RSCG
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.
