Nastavlja se Meridianbet 1. CFL: Sutjeska i Budućnost sa novim trenerima, derbi neporaženih otvara kolo

foto: FSCG
Duelom dvije prvoplasirane ekipe sjutra (subota) nastavlja se takmičenje u Meridianbet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi.
Od 19 časva na teren će Petrovac i Dečić, jedina dva tima koja nakon tri kola imaju sve tri pobjede. Oba tima djelovala su odlično na startu, a Tuzani nijesu primili gol.
Sat kasnije Nenad Brnović će prvi put sjedjeti na klupi Sutjeske. Nakon rastanka sa Milijom Savovićem poslije lošeg starta sezone, aktuelni šampion traži bodove protiv Iskre kraj Bistrice.
U istom terminu u Bijelom Polju igraju Jedinstvo i Jezero, dok će dan zaključiti duelom od 21 čas Arsenal i Mornar.
Viceprvak Budućnost sa novim trenerom Miodragom Džudovićem gostuje Rudaru u Pljevljima. “Plavi” traže prve bodove u sezoni, jedini su na nuli, ali ih ne očekuje previše lak posao protiv ekipe koja nakon tri kola ima četiri boda.
foto: FSCG
Share the post "Nastavlja se Meridianbet 1. CFL: Sutjeska i Budućnost sa novim trenerima, derbi neporaženih otvara kolo"

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.