Het-trik Petrovića pod Goricom, Sutjeska sigurna protiv Jezera

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su Jezero sa 2:0, i zadržali +11 u odnosu na Budućnost.

Nikšićani slavili protiv Jezera golovima Janjića u 37. i Filipa Kneževića u 50. minutu.

Sjajan meč odigrali su igrači Budućnosti i Iskre. Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a onda ih je u drugih 45 minuta palo šest!

Iskra je golom Williana povela u 48. minutu, izjednačio je Zoran Petrović u 62., a Balša Sekulić uz deflekciju pogodio za novo vođstvo Danilovrađana.

Ipak, Zoran Petrović je pogodio u 78. minutu, Viktor Đukanović je donio preokret deset minuta kasnije, a pobjedu je potvrdio svojim trećim golom Zoran Petrović.

Dečić i bez Miljana Radovića ne igra dobro. Tuzani su danas u Pljevljima izgubili od Rudara 1:0, a gol odluke djelo je Živkovića u 75. minutu.

Zeta je pobjedom protiv Petrovca 3:0 ostala u igri za opstanak, dok je Mornar na gostovanju Podgorici slavio sa 1:3. Golove za ekipu Andrije Delibašića postigli su Vujačić iz penala u 18. minutu, Grbić u 68 i Cvijović u 93. minutu.

Za Podgoricu je strijelac bio Boljević u 75. minutu.