Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore odigrala je 1:1 sa Italijom u meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Naši momci poveli su u 37. minut. Slobodni udarac izvao je Nikola Krstović, loptu je nespretno odbio igrač Italije, a na pravom mjesto našao se Marko Rakonjac i sa pet metar matirao golmana Carnescschija.

Italijani su izjednačili samo dva minuta kasnije, kada je na asistenciju Bellanove pogodio igrač Torina Samuele Ricci.

Nije bilo previše prilika na obje strane do kraja meča, Krstović je imao šansu za naš tim, Italijani su promašili dobru priliku u 85. minutu.

Crna Gora je ovim bodom stigla do osmog boda iz isto toliko utakmica i nalazi se na četvrtom mjestu grupe, Italijani su na 14 i dijele prvo mjesto sa Švedskom, uz utakmicu manje.