Budućnost želi da se revanšira Veneziji
Košarkaši Budućnost Volija sjutra (srijeda) dočekaće Veneziju u utakmici 13. kola Evrokupa.
Crnogorski prvak nakon 12 odigranih mečeva ima osam pobjeda i četiri poraza, a u posljednjem duelu u evropskom takmičenju slavio je protiv italijanskog Virtusa u Bolonji.
Venezia je sa druge strane odigrala 10 utakmica zbog problema sa koronavirusom, a ima polovičan učinak.
“Plavi” su na diobi drugog mjesta sa Valenciom, a Aleksandar Džikić željeće revanš za poraz iz novembra, kada je u Italiji bilo 72:67 za Veneziu.
Duel u Morači počinje u 19 časova, a dozvoljeno je prisustvo publike, pa će i karte biti u prodaju danas i sjutra na biletarnici SC Morača.
foto: Eurocup
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.
