Fudbalerke pobijedile BiH, prvi gol Nikoline Caković

Prijateljska utakmica ženskih reprezentacija Crne Gore i Bosne i Hercegovine završena je minimalnim trijumfom naše selekcije.

Trenutak odluke viđen je u uvodnom dijelu utakmice, kada je Nikolina Cakovića postigla, ispostaviće se, pogodak vrijedan pobjede.

“Dobra provjera za igračice koje konkurišu za ,,A“ selekciju, a u kvalifikacijama nijesu imali veču minutažu. Rano smo poveli, a nakon toga smo uglavnom pokušavali da do poluvremena sačuvamo vođstvo. Uspjeli smo u tome, iako su gošće imale i penal.  U drugom dijelu smo imali još jednu veliki priliku, ali ostalo je 1:0. Zadovoljni smo rezultatom. Nekoliko igračica je pokazalo da se na njih može računati u budućnosti”, istakao je selektor Mirko Marić.