Kakva noć u Podgorici: Crna Gora se vratila od 0:2 do 2:2 protiv Holandije

Još jedna magična noć u Podgorici koju su nam priredili crnogorski fudbaleri! Desetkovani, bez velikog broja prvotimaca, momci Miodraga Radulovića odigrali su 2:2 sa Holandijom i usporili je na putu ka Svjetskom prvenstvu.

Sokoli su gubili 0:2 golovima Depaya. Prvi je napadač Barcelone postigao iz penala u 25. minutu, a drugi u 54. nakon asistencije Dumfriesa. Propustio je sudija Del Cero da sudi penal za naš tim u 39. minutu, kada je Dumfries igrao očigledno rukom u šesnaestercu.

Pomirili su se na tribinama tada sa porazom protiv velikog favorita, ali su onda izmjene selektora Radulovića donijele veliki bod.

Prvo je debitan Vukotić u 82. minutu sjajno reagovao nakon lopte Osmajića i savladao Bijlowa. Igrač Boaviste ušao je na teren 13 minuta ranije.

U 86. minutu Radunović je centrirao sa lijeve strane, a glavom sjajno reagovao još jedan rezervista, Nikola Vujnović, i postavio ispotaviće se konačnih 2:2.

Najveći rezultat naše selekcije u istoriji, rame uz rame sa dva remija sa Englezima!.