Budućnost na pripremama u Budvi, očekuje se dolazak napadača
Fudbaleri Budućnosti od danas do sedmog februara boraviće u Budvi, gdje će se pripremati za nastavak sezone.
“Plavi” treniraju na Jazu, a sportski direktor Zvezdan Milošević za “Pobjedu” kaže kako je zadovoljan trenutnom situacijom, te da vjeruje kako će aktuelni lider biti spreman za nastavak sezone.
“Sve ide po planu. Do sada se radilo naporno, ali igrači su to podnijeli kako treba. Nije bilo povreda, osim što je Vukčević tokom utakmice sa Dečićem zadobio problem sa skočnim zglobom, mada srećom nije ništa slomio. Ivanović nije trenirao sa ekipom zbog smetnji sa zubom, ali to nije fudbalska povreda. Svi ostali su u stroju”.
“Momci su profesionalni, daju maksimum, a očekujem da na primorju dodatno podignemo nivo fizičke spreme i uigranosti. Do nastavka prvenstva imaćemo dovoljan broj pripremnih utakmica i vjerujem da ćemo do 18. februara biti u pravoj formi”, rekao je Milošević.
Milošević je naveo i da klub radi na dovođenju napadača.
““Opcija uvijek ima, ali treba izabrati najbolju. Nadam se da ćemo i to uspješno riješiti”, kazao je Miloševć, ne navodeći ko je želja Budućnosti.
Sportski direktor tima iz Podgorice je naveo i da će napadač Dejan Zarubica do marta biti van pogona, zbog povrede koju vuče od jesenas.
Budućnost će na primorju odigrati mečeve sa Petrovcem, Mornarom, Metalcem iz Gornjeg Milanovca i Bokelja.
foto: FK Budućnost
Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.