Vaterpolisti na Evropskom prvenstvu u grupi sa Hrvatskom

Vaterpolisti Crne Gore na Evropskom prvenstvu u Budimpešti igraće u grupi A sa selekcijama Hrvatske, Slovačke i Njemačke, odlučeno je žrijebom u glavnom gradu Mađarske.
Crnu Goru su na žrijebu predstavljali selektor Vladimir Gojković i direktor Radovan Milinić. Evropsko prvenstvo u Budimpešti je na programu od 12. do 26. januara 2020. godine.
GRUPA A: Njemačka, Slovačka, Hrvatska, Crna Gora.
GRUPA B: Rumunija, Srbija, Holandija, Rusija.
GRUPA C: Malta, Turska, Španija, Mađarska.
GRUPA D: Francuska, Italija, Gruzija, Grčka.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.