Božo Marković: Očekujem trijumf protiv Grblja, naša najveća pobjeda je šefovo zdravlje

Fudbaleri Sutjeske blizu su odbrane titule šampiona Crne Gore. Nikšićani će u nedjelju pred svojim navijačima ugostiti Grbalj, a u slučaju pobjede biće novi stari šampioni Telekom 1. CFL.
Najbolji strijelac ekipe Božo Marković kazao je u razgovoru za “Dnevne novine” da očekuje trijumf u duelu sa ekipom iz Radanovića.
“Bez lažne skromnosti očekujemo pobjedu protiv Grblja, jer znamo šta nam donosi. Nadam se i vjerujem da ćemo da upišemo tri boda”, rekao je Marković, te dodao da njega i saigrače neće interesovati rezultat Budućnosti, koja u Pljevljima gostuje Rudaru.
[wp_ad_camp_1]
“Gledamo samo sebe, nećemo slušati šta su oni uradili u Pljevljima”.
Marković se dotakao i šefa stručnog štaba ekipe kraj Bistrice, Nikole Rakojevića, koji se nakon operacije odmah vratio na teren, uprkos savjetima ljekara da to ne čini.
“Puno nam znači što je sa nama. I da ne osvojimo titulu, naša titula i naša najveća pobjeda je šefovo zdravlje. Hvala bogu da se sve završilo kako treba”, zaključio je Marković za “Dnevne novine“.
Meč Sutjeske i Grblja igra se u nedjelju od 17 časova.
foto: FSCG