Navijači Crne Gore prikupljaju sredstva za kupovinu novog kombija BH vlasnicima
Navijačka grupa Ultra Crna Gora organizovala je akciju prikupljanja sredstava za kupovinu novog kombija bosansko-hercegovačkim vlasnicima, kojima je nepoznata osoba zapalila kombi u Podgorici uoči meča Crne Gore i Bosne i Hercegovine.
Duel je prošao u sjajnoj atmosferi na tribinama, na internetu se šire šaljive provokacije navijača Crne Gore ka navijačima i igračim BiH, a Ultra CG želi da se komšije u svoju zemlju vrate na pravi način.
“Ultra Crna Gora kao centralna tribina koja pod svojim okriljem okuplja sve grupe svih gradova, poziva javnost da nam se pridruži u skupljanju novčanih sredstava kako bi vlasnicima zapaljenog kombija bosanskih tablica kupili novi, jer “zaisto nećete tako kući odit, iz ove časne i junačke zemlje”. Vlasnika pozivamo da nas, kad mu urucimo donaciju, časti po burek sa sirom.
Ajmo Crna Goro!
Broj žiro računa naše organizacije je
510-74365-45”, stoji u soapštenju Ultra CG.
Akciju će pored navijača podržati pojedine političke partije, Glavni grad…
Share the post "Navijači Crne Gore prikupljaju sredstva za kupovinu novog kombija BH vlasnicima"
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.
