Budućnost u dobrom ritmu: Arka bez šansi, Podgoričani i dalje u borbi za TOP 16

0
nikola ivanovic buducnost arka

Košarkaši Budućnost Volija ubilježili su i drugu pobjedu u Evrokupu. Izabranici Petra Mijovića savladali su u Gdinji tamošnju Arku sa 61:78.

“Plavo-bijeli” su potvrdili sjajnu formu, te ubilježili četvrti trijumf u nizu. Sjajna igra posebno u drugoj i trećoj četvrtini, koje su plavi kombinovano dobili 51:28 bila je prevelik zalogaj za tim koji je prije nešto više od mjesec dana odnio trijumf iz “Morače”.

Ovim trijumfom, Budućnost je zadržala šanse za plasman u Top 16 fazu.

Justin Cobbs je bio najefikasniji sa 17 koševa. Martin je postigao 14, Nikola Ivanović je ubacio 12 poena.

Budućnost je stigla do druge pobjede iz osam mečeva, Arka ima tri trijumfa i pet poraza.

Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *