Bulatovićev naklon Lensu: Kad zaigrate ovdje, shvatite da je klub drugačiji
Andrija Bulatović oglasio se nakon prve sezone u Lensu. Crnogorski vezista upisao je 22 nastupa, dva gola i četiri asistencije.
foto: RC Lens
Crnogorski fudbaler Andrija Bulatović oglasio se nakon prve sezone u dresu Lensa, nakon što je prošlog ljeta iz Budućnosti stigao u francusku Ligue 1 i odmah pokazao zbog čega važi za jednog od najvećih talenata crnogorskog fudbala.
Bulatović je u svojoj debitantskoj sezoni odigrao 22 utakmice i upisao dva gola i četiri asistencije, ostavivši veoma dobar utisak u dresu francuskog kluba.
Na društvenim mrežama zahvalio se navijačima Lensa i istakao koliko mu je značilo igranje pred publikom na stadionu Bollaert.
“Kada zaigrate na Bollaertu, brzo shvatite da je ovaj klub drugačiji. Strast, atmosfera, podrška… svaka domaća utakmica bila je poseban trenutak.”
Posebno se zahvalio navijačima na podršci tokom sezone.
“Hvala navijačima Lensa za ovu sezonu i za energiju koju svakog trenutka prenosite ekipi.”
Bulatović je poruku završio pogledom ka završnici sezone i meču na Stade de Franceu.
“Vidimo se u petak na Stade de Franceu da sezonu završimo na najljepši način – sa cijelim narodom Sang et Or.”
Mladi vezista je već u prvoj sezoni pokazao da je bez problema napravio veliki korak iz domaćeg fudbala ka jednoj od najjačih evropskih liga.
Sa Lensom će igrati i Ligu šampiona naredne sezone.
I pokazao da Crna Gora ima talente koji su vrijedni šansi i u najvećim timovima Evrope.
Share the post "Bulatovićev naklon Lensu: Kad zaigrate ovdje, shvatite da je klub drugačiji"
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.
