Budva domaćin turnira za U15 reprezentacije
Budva će od 4. do 7. jula biti domaćin međunarodnog vaterpolo turnira U15 koji se već četvrtu godinu zaredom održava u Crnoj Gori.
Pored naše selekcije učestvovaće još Srbija, Hrvatska, Italija, SAD i Holandija.
Ovaj turnir je posljednja provjera pred odlazak na Evropsko prvenstvo u Burgasu od 20. do 29. jula.
RASPORED:
Četvrtak 4. jula:
17:00h Holandija – Italija
18:40h SAD – Srbija
20:20h Crna Gora – Hrvatska
Petak 5. jul:
09:00h Srbija – Italija
10:40h Hrvatska – SAD
12:20h Crna Gora – Holandija
17:00h Hrvatska – Holandija
18:40h Italija – SAD
20:20h Crna Gora – Srbija
Subota 6. jul:
17:00h Holandija – SAD
18:40h Hrvatska – Srbija
20:20h Crna Gora – Italija
Nedjelja 7. jul:
09:00h Srbija – Holandija
10:40h Italija – Hrvatska
12:20h Crna Gora – SAD
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.
