Debakl vaterpolista protiv Srbije
Naš tim nije uspio da u posljednjoj četvrtini zatrese mrežu Srbije.
foto: MTB-Photo.com
Crnogorski vaterpolisti doživjeli su ubjedljiv poraz od Srbije, u drugom meču na Svjetskom prvenstvo. Delfini su slavili sa čak 14:6, protiv blijede Crne Gore koja ni u jednom minutu nije bila dostojan rival.
Naš tim očajno je počeo meč, gubio 4:0 i bio bez ideje u napadu čak i sa igračem više. Uspjele su Ajkule da se na startu poluvremena poslije realizovanog peterca Vidovića vrate do 6:4, ali je do kraja treće četvrtine ekipa Uroša Stevanovića došla do 11:6 i riješila duel.
Naš tim nije uspio da u posljednjoj četvrtini zatrese mrežu Srbije.
Za dva dana od sedam sati Crna Gora će igrati sa Japanom za plasman u osminu finala i drugo mjesto u grupi, koje bi donijelo lakšeg protivnika i put ka četvrtfinalu.
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.
