Bezopasna Sutjeska bez golova protiv Klaksvika, čuli se i zvižduci sa tribina
Fudbaleri Sutjeske odigrali su 0:0 protiv Klaksvika u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.
Crnogorski šampion odigrao je loš meč, nije mogao da stvori nijednu ozbiljnu priliku, a imali su sreće da na Farska ostrva ne putuju za minusom.
Posebno se to odnosi na sudijsku nadoknadu, kada se tresla i prečka golmana Giljena.
Sa tribina su se u finišu meča nakon serije bezidejnih pasova čuli i zvižduci.
foto: Twitter, Ludogorets
Share the post "Bezopasna Sutjeska bez golova protiv Klaksvika, čuli se i zvižduci sa tribina"
Ako ti se dopada ono što radimo i želiš da podržiš nezavisno izvještavanje o crnogorskom sportu, razmisli o maloj podršci našem radu. Saznaj više i pridruži nam se već od 2€ mjesečno ovdje.

Mario Andrijašević se bavi sportskim novinarstvom od 2008. godine, kada je pokrenuo svoj prvi blog. U periodu od 2012. do 2015. bio je urednik crnogorske verzije poznatog portala FightSite.hr.
Dvije godine je radio kao sekretar KK Sutjeska, što mu je dodatno proširilo iskustvo u sportskoj administraciji.
Diplomirao je sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport u Nikšiću, čime je stekao akademsku podlogu za svoju karijeru. Od 2019. godine je osnivač i glavni urednik portala CGsport.me, posvećenog sportskim dešavanjima u Crnoj Gori i šire.
